Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları sizin için bir araya getirdik

Sıfır İndex’in çeşitli abonelik planları bulunmaktadır. Detaylı fiyatlandırma bilgileri ve uygun planları görmek için web sitemizdeki fiyatlandırma bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Destek ekibimize ulaşarak karşılaştığınız sorunları bildirebilirsiniz. Ekibimiz, en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulmak için sizinle iletişime geçecektir

7/24 hizmet veren destek ekibimize web sitemizdeki canlı destek üzerinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Her türlü sorunuz ve sorunlarınız için yanınızdayız.

Bloglar, e-ticaret siteleri, küçük işletme web siteleri, serbest çalışanların portföyleri ve daha birçok web sitesi türü Sıfır İndex’i kullanarak içeriklerini Google dizinine ekleyebilir.

Google Indexing API, Google’ın web sitenizin içeriklerini hızlıca dizine eklemesini sağlayan bir araçtır. Sıfır İndex, bu API ile entegre çalışarak içeriklerinizi en hızlı ve verimli şekilde Google’a iletir.

Hayır, Sıfır İndex’i kullanmak için kod bilgisine gerek yoktur. Kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde teknik bilgiye ihtiyaç duymadan içeriklerinizi dizine ekleyebilirsiniz.

Web sitemize kaydolup, üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra Sıfır İndex’in avantajlarını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sıfır İndex, Google Indexing API ile entegre çalışarak içeriklerinizi otomatik olarak Google dizinine ekler. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde birkaç tıklama ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sıfır İndex, web sitenizin içeriklerini kolay ve hızlı bir şekilde Google’ın dizinine eklemenizi sağlayan bir hizmettir. Kod bilgisi gerektirmeden, içeriklerinizi Google arama sonuçlarında öne çıkarmanıza yardımcı olur.